Doktor Bilgileri

Dr. Hikmet Değirmenci
HİKMET DEĞİRMENCİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HİKMET DEĞİRMENCİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HİKMET DEĞİRMENCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HİKMET DEĞİRMENCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HİKMET DEĞİRMENCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HİKMET DEĞİRMENCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HİKMET DEĞİRMENCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HİKMET DEĞİRMENCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HİKMET DEĞİRMENCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HİKMET,  DEĞİRMENCİ,   DenizliHİKMET DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretiHİKMET DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHİKMET DEĞİRMENCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHİKMET DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHİKMET DEĞİRMENCİ Hakkında BilgiYorumlarHİKMET DEĞİRMENCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHİKMET DEĞİRMENCİ HakkındaHİKMET DEĞİRMENCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHİKMET DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişiHİKMET DEĞİRMENCİ RandevuHİKMET DEĞİRMENCİ MuayenehaneHİKMET DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretiHİKMET DEĞİRMENCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHİKMET DEĞİRMENCİ BulGetirHİKMET DEĞİRMENCİ NeredeCep NoHİKMET DEĞİRMENCİ UzmanıHİKMET DEĞİRMENCİ Özel MuayeneHİKMET DEĞİRMENCİ NumarasıHİKMET DEĞİRMENCİ Nerede ÇalışıyorHİKMET DEĞİRMENCİ GörevliUzmanlıkAileHİKMET DEĞİRMENCİ ŞikayetHİKMET DEĞİRMENCİ ÖneriHİKMET DEĞİRMENCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarHİKMET DEĞİRMENCİ KimdirSekreterHemşireHİKMET DEĞİRMENCİ Yeni BilgileriHİKMET DEĞİRMENCİ Hakkında BilgiCerrahHekimHİKMET DEĞİRMENCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHİKMET DEĞİRMENCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHİKMET DEĞİRMENCİ Doğum TarihiİrtibatHİKMET DEĞİRMENCİ Tedavi OlanlarSağlıkHİKMET DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişHİKMET DEĞİRMENCİ BiyografiCerrahisiHİKMET DEĞİRMENCİ DoktordurHİKMET DEĞİRMENCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHİKMET DEĞİRMENCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHİKMET DEĞİRMENCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,395 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır