Doktor Bilgileri

Dr. Hayriye Kalkan Ercan
HAYRİYE KALKAN ERCAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYRİYE KALKAN ERCAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAYRİYE KALKAN ERCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAYRİYE KALKAN ERCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAYRİYE KALKAN ERCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAYRİYE KALKAN ERCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAYRİYE KALKAN ERCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAYRİYE KALKAN ERCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAYRİYE KALKAN ERCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAYRİYE,  KALKAN,  ERCAN,   DenizliHAYRİYE KALKAN ERCAN Muayene ÜcretiHAYRİYE KALKAN ERCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYRİYE KALKAN ERCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYRİYE KALKAN ERCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYRİYE KALKAN ERCAN Hakkında BilgiYorumlarHAYRİYE KALKAN ERCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYRİYE KALKAN ERCAN HakkındaHAYRİYE KALKAN ERCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYRİYE KALKAN ERCAN ÖzgeçmişiHAYRİYE KALKAN ERCAN RandevuHAYRİYE KALKAN ERCAN MuayenehaneHAYRİYE KALKAN ERCAN Muayene ÜcretiHAYRİYE KALKAN ERCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYRİYE KALKAN ERCAN BulGetirHAYRİYE KALKAN ERCAN NeredeCep NoHAYRİYE KALKAN ERCAN UzmanıHAYRİYE KALKAN ERCAN Özel MuayeneHAYRİYE KALKAN ERCAN NumarasıHAYRİYE KALKAN ERCAN Nerede ÇalışıyorHAYRİYE KALKAN ERCAN GörevliUzmanlıkAileHAYRİYE KALKAN ERCAN ŞikayetHAYRİYE KALKAN ERCAN ÖneriHAYRİYE KALKAN ERCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYRİYE KALKAN ERCAN KimdirSekreterHemşireHAYRİYE KALKAN ERCAN Yeni BilgileriHAYRİYE KALKAN ERCAN Hakkında BilgiCerrahHekimHAYRİYE KALKAN ERCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYRİYE KALKAN ERCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYRİYE KALKAN ERCAN Doğum TarihiİrtibatHAYRİYE KALKAN ERCAN Tedavi OlanlarSağlıkHAYRİYE KALKAN ERCAN ÖzgeçmişHAYRİYE KALKAN ERCAN BiyografiCerrahisiHAYRİYE KALKAN ERCAN DoktordurHAYRİYE KALKAN ERCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYRİYE KALKAN ERCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYRİYE KALKAN ERCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,081 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır