Doktor Bilgileri

Dr. Hasan Güvercin
HASAN GÜVERCİN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HASAN GÜVERCİN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HASAN GÜVERCİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HASAN GÜVERCİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HASAN GÜVERCİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HASAN GÜVERCİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HASAN GÜVERCİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HASAN GÜVERCİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HASAN GÜVERCİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HASAN,  GÜVERCİN,   DenizliHASAN GÜVERCİN Muayene ÜcretiHASAN GÜVERCİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHASAN GÜVERCİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHASAN GÜVERCİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHASAN GÜVERCİN Hakkında BilgiYorumlarHASAN GÜVERCİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHASAN GÜVERCİN HakkındaHASAN GÜVERCİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHASAN GÜVERCİN ÖzgeçmişiHASAN GÜVERCİN RandevuHASAN GÜVERCİN MuayenehaneHASAN GÜVERCİN Muayene ÜcretiHASAN GÜVERCİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHASAN GÜVERCİN BulGetirHASAN GÜVERCİN NeredeCep NoHASAN GÜVERCİN UzmanıHASAN GÜVERCİN Özel MuayeneHASAN GÜVERCİN NumarasıHASAN GÜVERCİN Nerede ÇalışıyorHASAN GÜVERCİN GörevliUzmanlıkAileHASAN GÜVERCİN ŞikayetHASAN GÜVERCİN ÖneriHASAN GÜVERCİN EleştiriHastalıklarıYorumlarHASAN GÜVERCİN KimdirSekreterHemşireHASAN GÜVERCİN Yeni BilgileriHASAN GÜVERCİN Hakkında BilgiCerrahHekimHASAN GÜVERCİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHASAN GÜVERCİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHASAN GÜVERCİN Doğum TarihiİrtibatHASAN GÜVERCİN Tedavi OlanlarSağlıkHASAN GÜVERCİN ÖzgeçmişHASAN GÜVERCİN BiyografiCerrahisiHASAN GÜVERCİN DoktordurHASAN GÜVERCİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHASAN GÜVERCİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHASAN GÜVERCİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,022 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır