Doktor Bilgileri

Dr. Hakki Yildiz
HAKKI YILDIZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAKKI YILDIZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAKKI YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAKKI YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAKKI YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAKKI YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAKKI YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAKKI YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAKKI YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAKKI,  YILDIZ,   DenizliHAKKI YILDIZ Muayene ÜcretiHAKKI YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAKKI YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAKKI YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAKKI YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarHAKKI YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAKKI YILDIZ HakkındaHAKKI YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAKKI YILDIZ ÖzgeçmişiHAKKI YILDIZ RandevuHAKKI YILDIZ MuayenehaneHAKKI YILDIZ Muayene ÜcretiHAKKI YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAKKI YILDIZ BulGetirHAKKI YILDIZ NeredeCep NoHAKKI YILDIZ UzmanıHAKKI YILDIZ Özel MuayeneHAKKI YILDIZ NumarasıHAKKI YILDIZ Nerede ÇalışıyorHAKKI YILDIZ GörevliUzmanlıkAileHAKKI YILDIZ ŞikayetHAKKI YILDIZ ÖneriHAKKI YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHAKKI YILDIZ KimdirSekreterHemşireHAKKI YILDIZ Yeni BilgileriHAKKI YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimHAKKI YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAKKI YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAKKI YILDIZ Doğum TarihiİrtibatHAKKI YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkHAKKI YILDIZ ÖzgeçmişHAKKI YILDIZ BiyografiCerrahisiHAKKI YILDIZ DoktordurHAKKI YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAKKI YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAKKI YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,769 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır