Doktor Bilgileri

Dr. Hakan Biçak
HAKAN BIÇAK (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAKAN BIÇAK (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAKAN BIÇAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAKAN BIÇAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAKAN BIÇAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAKAN BIÇAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAKAN BIÇAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAKAN BIÇAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAKAN BIÇAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAKAN,  BIÇAK,   DenizliHAKAN BIÇAK Muayene ÜcretiHAKAN BIÇAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAKAN BIÇAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAKAN BIÇAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAKAN BIÇAK Hakkında BilgiYorumlarHAKAN BIÇAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAKAN BIÇAK HakkındaHAKAN BIÇAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAKAN BIÇAK ÖzgeçmişiHAKAN BIÇAK RandevuHAKAN BIÇAK MuayenehaneHAKAN BIÇAK Muayene ÜcretiHAKAN BIÇAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAKAN BIÇAK BulGetirHAKAN BIÇAK NeredeCep NoHAKAN BIÇAK UzmanıHAKAN BIÇAK Özel MuayeneHAKAN BIÇAK NumarasıHAKAN BIÇAK Nerede ÇalışıyorHAKAN BIÇAK GörevliUzmanlıkAileHAKAN BIÇAK ŞikayetHAKAN BIÇAK ÖneriHAKAN BIÇAK EleştiriHastalıklarıYorumlarHAKAN BIÇAK KimdirSekreterHemşireHAKAN BIÇAK Yeni BilgileriHAKAN BIÇAK Hakkında BilgiCerrahHekimHAKAN BIÇAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAKAN BIÇAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAKAN BIÇAK Doğum TarihiİrtibatHAKAN BIÇAK Tedavi OlanlarSağlıkHAKAN BIÇAK ÖzgeçmişHAKAN BIÇAK BiyografiCerrahisiHAKAN BIÇAK DoktordurHAKAN BIÇAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAKAN BIÇAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAKAN BIÇAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,340 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır