Doktor Bilgileri

Dr. Güliz Amuk Kurt
GÜLİZ AMUK KURT (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLİZ AMUK KURT (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLİZ AMUK KURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLİZ AMUK KURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLİZ AMUK KURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLİZ AMUK KURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLİZ AMUK KURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLİZ AMUK KURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLİZ AMUK KURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLİZ,  AMUK,  KURT,   DenizliGÜLİZ AMUK KURT Muayene ÜcretiGÜLİZ AMUK KURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLİZ AMUK KURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLİZ AMUK KURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLİZ AMUK KURT Hakkında BilgiYorumlarGÜLİZ AMUK KURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLİZ AMUK KURT HakkındaGÜLİZ AMUK KURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLİZ AMUK KURT ÖzgeçmişiGÜLİZ AMUK KURT RandevuGÜLİZ AMUK KURT MuayenehaneGÜLİZ AMUK KURT Muayene ÜcretiGÜLİZ AMUK KURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLİZ AMUK KURT BulGetirGÜLİZ AMUK KURT NeredeCep NoGÜLİZ AMUK KURT UzmanıGÜLİZ AMUK KURT Özel MuayeneGÜLİZ AMUK KURT NumarasıGÜLİZ AMUK KURT Nerede ÇalışıyorGÜLİZ AMUK KURT GörevliUzmanlıkAileGÜLİZ AMUK KURT ŞikayetGÜLİZ AMUK KURT ÖneriGÜLİZ AMUK KURT EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLİZ AMUK KURT KimdirSekreterHemşireGÜLİZ AMUK KURT Yeni BilgileriGÜLİZ AMUK KURT Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLİZ AMUK KURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLİZ AMUK KURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLİZ AMUK KURT Doğum TarihiİrtibatGÜLİZ AMUK KURT Tedavi OlanlarSağlıkGÜLİZ AMUK KURT ÖzgeçmişGÜLİZ AMUK KURT BiyografiCerrahisiGÜLİZ AMUK KURT DoktordurGÜLİZ AMUK KURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLİZ AMUK KURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLİZ AMUK KURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,525 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır