Doktor Bilgileri

Dr. Gülay Karaaslan
GÜLAY KARAASLAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLAY KARAASLAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLAY KARAASLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLAY KARAASLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLAY KARAASLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLAY KARAASLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLAY KARAASLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLAY KARAASLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLAY KARAASLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLAY,  KARAASLAN,   DenizliGÜLAY KARAASLAN Muayene ÜcretiGÜLAY KARAASLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLAY KARAASLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLAY KARAASLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLAY KARAASLAN Hakkında BilgiYorumlarGÜLAY KARAASLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLAY KARAASLAN HakkındaGÜLAY KARAASLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLAY KARAASLAN ÖzgeçmişiGÜLAY KARAASLAN RandevuGÜLAY KARAASLAN MuayenehaneGÜLAY KARAASLAN Muayene ÜcretiGÜLAY KARAASLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLAY KARAASLAN BulGetirGÜLAY KARAASLAN NeredeCep NoGÜLAY KARAASLAN UzmanıGÜLAY KARAASLAN Özel MuayeneGÜLAY KARAASLAN NumarasıGÜLAY KARAASLAN Nerede ÇalışıyorGÜLAY KARAASLAN GörevliUzmanlıkAileGÜLAY KARAASLAN ŞikayetGÜLAY KARAASLAN ÖneriGÜLAY KARAASLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLAY KARAASLAN KimdirSekreterHemşireGÜLAY KARAASLAN Yeni BilgileriGÜLAY KARAASLAN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLAY KARAASLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLAY KARAASLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLAY KARAASLAN Doğum TarihiİrtibatGÜLAY KARAASLAN Tedavi OlanlarSağlıkGÜLAY KARAASLAN ÖzgeçmişGÜLAY KARAASLAN BiyografiCerrahisiGÜLAY KARAASLAN DoktordurGÜLAY KARAASLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLAY KARAASLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLAY KARAASLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,456 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır