Doktor Bilgileri

Dr. Gökhan Kavcar
GÖKHAN KAVCAR (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKHAN KAVCAR (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÖKHAN KAVCAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÖKHAN KAVCAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKHAN KAVCAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKHAN KAVCAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKHAN KAVCAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKHAN KAVCAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKHAN KAVCAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÖKHAN,  KAVCAR,   DenizliGÖKHAN KAVCAR Muayene ÜcretiGÖKHAN KAVCAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKHAN KAVCAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKHAN KAVCAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKHAN KAVCAR Hakkında BilgiYorumlarGÖKHAN KAVCAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKHAN KAVCAR HakkındaGÖKHAN KAVCAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKHAN KAVCAR ÖzgeçmişiGÖKHAN KAVCAR RandevuGÖKHAN KAVCAR MuayenehaneGÖKHAN KAVCAR Muayene ÜcretiGÖKHAN KAVCAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKHAN KAVCAR BulGetirGÖKHAN KAVCAR NeredeCep NoGÖKHAN KAVCAR UzmanıGÖKHAN KAVCAR Özel MuayeneGÖKHAN KAVCAR NumarasıGÖKHAN KAVCAR Nerede ÇalışıyorGÖKHAN KAVCAR GörevliUzmanlıkAileGÖKHAN KAVCAR ŞikayetGÖKHAN KAVCAR ÖneriGÖKHAN KAVCAR EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKHAN KAVCAR KimdirSekreterHemşireGÖKHAN KAVCAR Yeni BilgileriGÖKHAN KAVCAR Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKHAN KAVCAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKHAN KAVCAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKHAN KAVCAR Doğum TarihiİrtibatGÖKHAN KAVCAR Tedavi OlanlarSağlıkGÖKHAN KAVCAR ÖzgeçmişGÖKHAN KAVCAR BiyografiCerrahisiGÖKHAN KAVCAR DoktordurGÖKHAN KAVCAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKHAN KAVCAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKHAN KAVCAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,351 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır