Doktor Bilgileri

Dr. Esra Atlihan
ESRA ATLIHAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESRA ATLIHAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ESRA ATLIHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ESRA ATLIHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESRA ATLIHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESRA ATLIHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESRA ATLIHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESRA ATLIHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESRA ATLIHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ESRA,  ATLIHAN,   DenizliESRA ATLIHAN Muayene ÜcretiESRA ATLIHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESRA ATLIHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESRA ATLIHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESRA ATLIHAN Hakkında BilgiYorumlarESRA ATLIHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESRA ATLIHAN HakkındaESRA ATLIHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESRA ATLIHAN ÖzgeçmişiESRA ATLIHAN RandevuESRA ATLIHAN MuayenehaneESRA ATLIHAN Muayene ÜcretiESRA ATLIHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESRA ATLIHAN BulGetirESRA ATLIHAN NeredeCep NoESRA ATLIHAN UzmanıESRA ATLIHAN Özel MuayeneESRA ATLIHAN NumarasıESRA ATLIHAN Nerede ÇalışıyorESRA ATLIHAN GörevliUzmanlıkAileESRA ATLIHAN ŞikayetESRA ATLIHAN ÖneriESRA ATLIHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarESRA ATLIHAN KimdirSekreterHemşireESRA ATLIHAN Yeni BilgileriESRA ATLIHAN Hakkında BilgiCerrahHekimESRA ATLIHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESRA ATLIHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESRA ATLIHAN Doğum TarihiİrtibatESRA ATLIHAN Tedavi OlanlarSağlıkESRA ATLIHAN ÖzgeçmişESRA ATLIHAN BiyografiCerrahisiESRA ATLIHAN DoktordurESRA ATLIHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESRA ATLIHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESRA ATLIHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,093 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır