Doktor Bilgileri

Dr. Birdal Kazakoğlu
BİRDAL KAZAKOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİRDAL KAZAKOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİRDAL KAZAKOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİRDAL KAZAKOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİRDAL KAZAKOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİRDAL KAZAKOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİRDAL KAZAKOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİRDAL KAZAKOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİRDAL KAZAKOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİRDAL,  KAZAKOĞLU,   DenizliBİRDAL KAZAKOĞLU Muayene ÜcretiBİRDAL KAZAKOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİRDAL KAZAKOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİRDAL KAZAKOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİRDAL KAZAKOĞLU Hakkında BilgiYorumlarBİRDAL KAZAKOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİRDAL KAZAKOĞLU HakkındaBİRDAL KAZAKOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİRDAL KAZAKOĞLU ÖzgeçmişiBİRDAL KAZAKOĞLU RandevuBİRDAL KAZAKOĞLU MuayenehaneBİRDAL KAZAKOĞLU Muayene ÜcretiBİRDAL KAZAKOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİRDAL KAZAKOĞLU BulGetirBİRDAL KAZAKOĞLU NeredeCep NoBİRDAL KAZAKOĞLU UzmanıBİRDAL KAZAKOĞLU Özel MuayeneBİRDAL KAZAKOĞLU NumarasıBİRDAL KAZAKOĞLU Nerede ÇalışıyorBİRDAL KAZAKOĞLU GörevliUzmanlıkAileBİRDAL KAZAKOĞLU ŞikayetBİRDAL KAZAKOĞLU ÖneriBİRDAL KAZAKOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarBİRDAL KAZAKOĞLU KimdirSekreterHemşireBİRDAL KAZAKOĞLU Yeni BilgileriBİRDAL KAZAKOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimBİRDAL KAZAKOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİRDAL KAZAKOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİRDAL KAZAKOĞLU Doğum TarihiİrtibatBİRDAL KAZAKOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkBİRDAL KAZAKOĞLU ÖzgeçmişBİRDAL KAZAKOĞLU BiyografiCerrahisiBİRDAL KAZAKOĞLU DoktordurBİRDAL KAZAKOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİRDAL KAZAKOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİRDAL KAZAKOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,089 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır