Doktor Bilgileri

Dr. Belma Dinçer Gürsoy
BELMA DİNÇER GÜRSOY (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BELMA DİNÇER GÜRSOY (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BELMA DİNÇER GÜRSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BELMA DİNÇER GÜRSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BELMA DİNÇER GÜRSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BELMA DİNÇER GÜRSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BELMA DİNÇER GÜRSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BELMA DİNÇER GÜRSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BELMA DİNÇER GÜRSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BELMA,  DİNÇER,  GÜRSOY,   DenizliBELMA DİNÇER GÜRSOY Muayene ÜcretiBELMA DİNÇER GÜRSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBELMA DİNÇER GÜRSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBELMA DİNÇER GÜRSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBELMA DİNÇER GÜRSOY Hakkında BilgiYorumlarBELMA DİNÇER GÜRSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBELMA DİNÇER GÜRSOY HakkındaBELMA DİNÇER GÜRSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBELMA DİNÇER GÜRSOY ÖzgeçmişiBELMA DİNÇER GÜRSOY RandevuBELMA DİNÇER GÜRSOY MuayenehaneBELMA DİNÇER GÜRSOY Muayene ÜcretiBELMA DİNÇER GÜRSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBELMA DİNÇER GÜRSOY BulGetirBELMA DİNÇER GÜRSOY NeredeCep NoBELMA DİNÇER GÜRSOY UzmanıBELMA DİNÇER GÜRSOY Özel MuayeneBELMA DİNÇER GÜRSOY NumarasıBELMA DİNÇER GÜRSOY Nerede ÇalışıyorBELMA DİNÇER GÜRSOY GörevliUzmanlıkAileBELMA DİNÇER GÜRSOY ŞikayetBELMA DİNÇER GÜRSOY ÖneriBELMA DİNÇER GÜRSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarBELMA DİNÇER GÜRSOY KimdirSekreterHemşireBELMA DİNÇER GÜRSOY Yeni BilgileriBELMA DİNÇER GÜRSOY Hakkında BilgiCerrahHekimBELMA DİNÇER GÜRSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBELMA DİNÇER GÜRSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBELMA DİNÇER GÜRSOY Doğum TarihiİrtibatBELMA DİNÇER GÜRSOY Tedavi OlanlarSağlıkBELMA DİNÇER GÜRSOY ÖzgeçmişBELMA DİNÇER GÜRSOY BiyografiCerrahisiBELMA DİNÇER GÜRSOY DoktordurBELMA DİNÇER GÜRSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBELMA DİNÇER GÜRSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBELMA DİNÇER GÜRSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,430 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır