Doktor Bilgileri

Dr. Ayşegül İçkin
AYŞEGÜL İÇKİN  (Denizli Dahiliye Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞEGÜL İÇKİN (Denizli Dahiliye Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞEGÜL İÇKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞEGÜL İÇKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞEGÜL İÇKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞEGÜL İÇKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞEGÜL İÇKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞEGÜL İÇKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞEGÜL İÇKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞEGÜL,  İÇKİN,   DenizliAYŞEGÜL İÇKİN Muayene ÜcretiAYŞEGÜL İÇKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞEGÜL İÇKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞEGÜL İÇKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞEGÜL İÇKİN Hakkında BilgiYorumlarAYŞEGÜL İÇKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞEGÜL İÇKİN HakkındaAYŞEGÜL İÇKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞEGÜL İÇKİN ÖzgeçmişiAYŞEGÜL İÇKİN RandevuAYŞEGÜL İÇKİN MuayenehaneAYŞEGÜL İÇKİN Muayene ÜcretiAYŞEGÜL İÇKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞEGÜL İÇKİN BulGetirAYŞEGÜL İÇKİN NeredeCep NoAYŞEGÜL İÇKİN UzmanıAYŞEGÜL İÇKİN Özel MuayeneAYŞEGÜL İÇKİN NumarasıAYŞEGÜL İÇKİN Nerede ÇalışıyorAYŞEGÜL İÇKİN GörevliUzmanlıkAileAYŞEGÜL İÇKİN ŞikayetAYŞEGÜL İÇKİN ÖneriAYŞEGÜL İÇKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞEGÜL İÇKİN KimdirSekreterHemşireAYŞEGÜL İÇKİN Yeni BilgileriAYŞEGÜL İÇKİN Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞEGÜL İÇKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞEGÜL İÇKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞEGÜL İÇKİN Doğum TarihiİrtibatAYŞEGÜL İÇKİN Tedavi OlanlarSağlıkAYŞEGÜL İÇKİN ÖzgeçmişAYŞEGÜL İÇKİN BiyografiCerrahisiAYŞEGÜL İÇKİN DoktordurAYŞEGÜL İÇKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞEGÜL İÇKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞEGÜL İÇKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,619 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır