Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Burcu Baskan
AYŞE BURCU BASKAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE BURCU BASKAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE BURCU BASKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE BURCU BASKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE BURCU BASKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE BURCU BASKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE BURCU BASKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE BURCU BASKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE BURCU BASKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  BURCU,  BASKAN,   DenizliAYŞE BURCU BASKAN Muayene ÜcretiAYŞE BURCU BASKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE BURCU BASKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE BURCU BASKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE BURCU BASKAN Hakkında BilgiYorumlarAYŞE BURCU BASKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE BURCU BASKAN HakkındaAYŞE BURCU BASKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE BURCU BASKAN ÖzgeçmişiAYŞE BURCU BASKAN RandevuAYŞE BURCU BASKAN MuayenehaneAYŞE BURCU BASKAN Muayene ÜcretiAYŞE BURCU BASKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE BURCU BASKAN BulGetirAYŞE BURCU BASKAN NeredeCep NoAYŞE BURCU BASKAN UzmanıAYŞE BURCU BASKAN Özel MuayeneAYŞE BURCU BASKAN NumarasıAYŞE BURCU BASKAN Nerede ÇalışıyorAYŞE BURCU BASKAN GörevliUzmanlıkAileAYŞE BURCU BASKAN ŞikayetAYŞE BURCU BASKAN ÖneriAYŞE BURCU BASKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE BURCU BASKAN KimdirSekreterHemşireAYŞE BURCU BASKAN Yeni BilgileriAYŞE BURCU BASKAN Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE BURCU BASKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE BURCU BASKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE BURCU BASKAN Doğum TarihiİrtibatAYŞE BURCU BASKAN Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE BURCU BASKAN ÖzgeçmişAYŞE BURCU BASKAN BiyografiCerrahisiAYŞE BURCU BASKAN DoktordurAYŞE BURCU BASKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE BURCU BASKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE BURCU BASKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 65,390 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır