Doktor Bilgileri

Dr. Atilla Ekinci
ATİLLA EKİNCİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ATİLLA EKİNCİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ATİLLA EKİNCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ATİLLA EKİNCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ATİLLA EKİNCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ATİLLA EKİNCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ATİLLA EKİNCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ATİLLA EKİNCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ATİLLA EKİNCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ATİLLA,  EKİNCİ,   DenizliATİLLA EKİNCİ Muayene ÜcretiATİLLA EKİNCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerATİLLA EKİNCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriATİLLA EKİNCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarATİLLA EKİNCİ Hakkında BilgiYorumlarATİLLA EKİNCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiATİLLA EKİNCİ HakkındaATİLLA EKİNCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıATİLLA EKİNCİ ÖzgeçmişiATİLLA EKİNCİ RandevuATİLLA EKİNCİ MuayenehaneATİLLA EKİNCİ Muayene ÜcretiATİLLA EKİNCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraATİLLA EKİNCİ BulGetirATİLLA EKİNCİ NeredeCep NoATİLLA EKİNCİ UzmanıATİLLA EKİNCİ Özel MuayeneATİLLA EKİNCİ NumarasıATİLLA EKİNCİ Nerede ÇalışıyorATİLLA EKİNCİ GörevliUzmanlıkAileATİLLA EKİNCİ ŞikayetATİLLA EKİNCİ ÖneriATİLLA EKİNCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarATİLLA EKİNCİ KimdirSekreterHemşireATİLLA EKİNCİ Yeni BilgileriATİLLA EKİNCİ Hakkında BilgiCerrahHekimATİLLA EKİNCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikATİLLA EKİNCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviATİLLA EKİNCİ Doğum TarihiİrtibatATİLLA EKİNCİ Tedavi OlanlarSağlıkATİLLA EKİNCİ ÖzgeçmişATİLLA EKİNCİ BiyografiCerrahisiATİLLA EKİNCİ DoktordurATİLLA EKİNCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıATİLLA EKİNCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirATİLLA EKİNCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,846 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır