Doktor Bilgileri

Dr. Arzu Merzeci Öztaban
ARZU MERZECİ ÖZTABAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARZU MERZECİ ÖZTABAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ARZU MERZECİ ÖZTABAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ARZU MERZECİ ÖZTABAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ARZU MERZECİ ÖZTABAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ARZU MERZECİ ÖZTABAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ARZU MERZECİ ÖZTABAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ARZU MERZECİ ÖZTABAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ARZU MERZECİ ÖZTABAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ARZU,  MERZECİ,  ÖZTABAN,   DenizliARZU MERZECİ ÖZTABAN Muayene ÜcretiARZU MERZECİ ÖZTABAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARZU MERZECİ ÖZTABAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARZU MERZECİ ÖZTABAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARZU MERZECİ ÖZTABAN Hakkında BilgiYorumlarARZU MERZECİ ÖZTABAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARZU MERZECİ ÖZTABAN HakkındaARZU MERZECİ ÖZTABAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARZU MERZECİ ÖZTABAN ÖzgeçmişiARZU MERZECİ ÖZTABAN RandevuARZU MERZECİ ÖZTABAN MuayenehaneARZU MERZECİ ÖZTABAN Muayene ÜcretiARZU MERZECİ ÖZTABAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARZU MERZECİ ÖZTABAN BulGetirARZU MERZECİ ÖZTABAN NeredeCep NoARZU MERZECİ ÖZTABAN UzmanıARZU MERZECİ ÖZTABAN Özel MuayeneARZU MERZECİ ÖZTABAN NumarasıARZU MERZECİ ÖZTABAN Nerede ÇalışıyorARZU MERZECİ ÖZTABAN GörevliUzmanlıkAileARZU MERZECİ ÖZTABAN ŞikayetARZU MERZECİ ÖZTABAN ÖneriARZU MERZECİ ÖZTABAN EleştiriHastalıklarıYorumlarARZU MERZECİ ÖZTABAN KimdirSekreterHemşireARZU MERZECİ ÖZTABAN Yeni BilgileriARZU MERZECİ ÖZTABAN Hakkında BilgiCerrahHekimARZU MERZECİ ÖZTABAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARZU MERZECİ ÖZTABAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARZU MERZECİ ÖZTABAN Doğum TarihiİrtibatARZU MERZECİ ÖZTABAN Tedavi OlanlarSağlıkARZU MERZECİ ÖZTABAN ÖzgeçmişARZU MERZECİ ÖZTABAN BiyografiCerrahisiARZU MERZECİ ÖZTABAN DoktordurARZU MERZECİ ÖZTABAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARZU MERZECİ ÖZTABAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARZU MERZECİ ÖZTABAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,439 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır