Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Gündogdu
AHMET GÜNDOGDU (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET GÜNDOGDU (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini ögrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kisimda yer alan linkleri tiklayin)


Özgeçmis

Dr. AHMET GÜNDOGDU hakkinda sitemize kayitli ayrintili özgeçmis bilgileri bulunamadi. Eger siz Dr. AHMET GÜNDOGDU iseniz sitemize özgeçmis bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tiklayin...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET GÜNDOGDU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakali alacagi hükümler sagliginiza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttigi tembihlerine uyum göstermekte sorun yasarsiniz. Basarili bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen kosul hekime güven duymanizdir.

( Doktor AHMET GÜNDOGDU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanindaki birikimini sorgularken bir takim noktalara özen göstermek gerekir. Tip biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Ayni zamanda farkli kollar kendi içinde uzmanlik alanlarina ayrilirlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip baska bir uzmana göndermesi, hekimin acemi oldugunu göstermez. Bu durum ekip çalismasina katkida bulunan saglik kuruluslarinda sik sik yasanmakta olup doktorunuzun deneyimsizligi degil sizin sagliginiza gösterdigi önemi vurgular.

( Doktor AHMET GÜNDOGDU ) Doktorun yaklasimi: Hekiminiz sikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, sikayetlerinizi dikkatle not aliyor mu? Muayene sirasinda ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detayli bilgi veriyor mu? Seçenekleri açikliyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkinda fikir almak, nedenini bilmek, riskleri ögrenmek en dogal hakkinizdir. Eger hekimle böyle bir diyalogu saglayabiliyorsaniz, hekiminizi dogru seçtiniz anlamina gelir.

( Doktor AHMET GÜNDOGDU ) Hekime Ulasilabilirlik: Çagimizda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duydugunda hemen doktoruyla görüsmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlariyla erisebilmelisiniz. kimi önemsiz sikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET GÜNDOGDU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabilecegini sekilde anlatmasi son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacaginiz lügat kullanmasi kafanizi karistiracaktir. Bu yüzden doktorunuzla konusurken, ne demek istedigini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.Iletisim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat geregi doktora ait fotograf ve adres bilgileri sitemizde yayinlanmamaktadir.
Sehir / Ilçe
Denizli / Merkez
Çalistigi Hastane
Mevzuat geregi doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayinlanmamaktadir.
Diploma No
Mevzuat geregi doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayinlanmamaktadir.
Telefon Numarasi
yok
Faks Numarasi
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayaci
Bu sayfa 56,810 tek ziyaretçi tarafindan görülmüstür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen saglik sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Haklari Saklidir