Doktor Bilgileri

Dr. Adnan Celal Ermiş
ADNAN CELAL ERMİŞ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ADNAN CELAL ERMİŞ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ADNAN CELAL ERMİŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ADNAN CELAL ERMİŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ADNAN CELAL ERMİŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ADNAN CELAL ERMİŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ADNAN CELAL ERMİŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ADNAN CELAL ERMİŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ADNAN CELAL ERMİŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ADNAN,  CELAL,  ERMİŞ,   DenizliADNAN CELAL ERMİŞ Muayene ÜcretiADNAN CELAL ERMİŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerADNAN CELAL ERMİŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriADNAN CELAL ERMİŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarADNAN CELAL ERMİŞ Hakkında BilgiYorumlarADNAN CELAL ERMİŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiADNAN CELAL ERMİŞ HakkındaADNAN CELAL ERMİŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıADNAN CELAL ERMİŞ ÖzgeçmişiADNAN CELAL ERMİŞ RandevuADNAN CELAL ERMİŞ MuayenehaneADNAN CELAL ERMİŞ Muayene ÜcretiADNAN CELAL ERMİŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraADNAN CELAL ERMİŞ BulGetirADNAN CELAL ERMİŞ NeredeCep NoADNAN CELAL ERMİŞ UzmanıADNAN CELAL ERMİŞ Özel MuayeneADNAN CELAL ERMİŞ NumarasıADNAN CELAL ERMİŞ Nerede ÇalışıyorADNAN CELAL ERMİŞ GörevliUzmanlıkAileADNAN CELAL ERMİŞ ŞikayetADNAN CELAL ERMİŞ ÖneriADNAN CELAL ERMİŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarADNAN CELAL ERMİŞ KimdirSekreterHemşireADNAN CELAL ERMİŞ Yeni BilgileriADNAN CELAL ERMİŞ Hakkında BilgiCerrahHekimADNAN CELAL ERMİŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikADNAN CELAL ERMİŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviADNAN CELAL ERMİŞ Doğum TarihiİrtibatADNAN CELAL ERMİŞ Tedavi OlanlarSağlıkADNAN CELAL ERMİŞ ÖzgeçmişADNAN CELAL ERMİŞ BiyografiCerrahisiADNAN CELAL ERMİŞ DoktordurADNAN CELAL ERMİŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıADNAN CELAL ERMİŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirADNAN CELAL ERMİŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,492 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır