Doktor Bilgileri

Dr. Abdülaziz Ünal
ABDÜLAZİZ ÜNAL (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDÜLAZİZ ÜNAL (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDÜLAZİZ ÜNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDÜLAZİZ ÜNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDÜLAZİZ ÜNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDÜLAZİZ ÜNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDÜLAZİZ ÜNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDÜLAZİZ ÜNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDÜLAZİZ ÜNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDÜLAZİZ,  ÜNAL,   DenizliABDÜLAZİZ ÜNAL Muayene ÜcretiABDÜLAZİZ ÜNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDÜLAZİZ ÜNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDÜLAZİZ ÜNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDÜLAZİZ ÜNAL Hakkında BilgiYorumlarABDÜLAZİZ ÜNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDÜLAZİZ ÜNAL HakkındaABDÜLAZİZ ÜNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDÜLAZİZ ÜNAL ÖzgeçmişiABDÜLAZİZ ÜNAL RandevuABDÜLAZİZ ÜNAL MuayenehaneABDÜLAZİZ ÜNAL Muayene ÜcretiABDÜLAZİZ ÜNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDÜLAZİZ ÜNAL BulGetirABDÜLAZİZ ÜNAL NeredeCep NoABDÜLAZİZ ÜNAL UzmanıABDÜLAZİZ ÜNAL Özel MuayeneABDÜLAZİZ ÜNAL NumarasıABDÜLAZİZ ÜNAL Nerede ÇalışıyorABDÜLAZİZ ÜNAL GörevliUzmanlıkAileABDÜLAZİZ ÜNAL ŞikayetABDÜLAZİZ ÜNAL ÖneriABDÜLAZİZ ÜNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarABDÜLAZİZ ÜNAL KimdirSekreterHemşireABDÜLAZİZ ÜNAL Yeni BilgileriABDÜLAZİZ ÜNAL Hakkında BilgiCerrahHekimABDÜLAZİZ ÜNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDÜLAZİZ ÜNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDÜLAZİZ ÜNAL Doğum TarihiİrtibatABDÜLAZİZ ÜNAL Tedavi OlanlarSağlıkABDÜLAZİZ ÜNAL ÖzgeçmişABDÜLAZİZ ÜNAL BiyografiCerrahisiABDÜLAZİZ ÜNAL DoktordurABDÜLAZİZ ÜNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDÜLAZİZ ÜNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDÜLAZİZ ÜNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,282 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır