Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Bora Boz
BORA BOZ (Denizli adli tip Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BORA BOZ (Denizli adli tip Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. BORA BOZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. BORA BOZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BORA BOZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BORA BOZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BORA BOZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BORA BOZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BORA BOZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.BORA,  BOZ,   DenizliBORA BOZ Muayene ÜcretiBORA BOZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBORA BOZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBORA BOZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBORA BOZ Hakkında BilgiYorumlarBORA BOZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBORA BOZ HakkındaBORA BOZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBORA BOZ ÖzgeçmişiBORA BOZ RandevuBORA BOZ MuayenehaneBORA BOZ Muayene ÜcretiBORA BOZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBORA BOZ BulGetirBORA BOZ NeredeCep NoBORA BOZ UzmanıBORA BOZ Özel MuayeneBORA BOZ NumarasıBORA BOZ Nerede ÇalışıyorBORA BOZ GörevliUzmanlıkAileBORA BOZ ŞikayetBORA BOZ ÖneriBORA BOZ EleştiriHastalıklarıYorumlarBORA BOZ KimdirSekreterHemşireBORA BOZ Yeni BilgileriBORA BOZ Hakkında BilgiCerrahHekimBORA BOZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBORA BOZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBORA BOZ Doğum TarihiİrtibatBORA BOZ Tedavi OlanlarSağlıkBORA BOZ ÖzgeçmişBORA BOZ BiyografiCerrahisiBORA BOZ DoktordurBORA BOZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBORA BOZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBORA BOZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdiliradlitip-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,358 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır