Doktor Bilgileri

Dr. Destan Cüneyt Cenger
DESTAN CÜNEYT CENGER (Denizli adli tip Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DESTAN CÜNEYT CENGER (Denizli adli tip Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DESTAN CÜNEYT CENGER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DESTAN CÜNEYT CENGER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DESTAN CÜNEYT CENGER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DESTAN CÜNEYT CENGER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DESTAN CÜNEYT CENGER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DESTAN CÜNEYT CENGER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DESTAN CÜNEYT CENGER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DESTAN,  CÜNEYT,  CENGER,   DenizliDESTAN CÜNEYT CENGER Muayene ÜcretiDESTAN CÜNEYT CENGER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDESTAN CÜNEYT CENGER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDESTAN CÜNEYT CENGER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDESTAN CÜNEYT CENGER Hakkında BilgiYorumlarDESTAN CÜNEYT CENGER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDESTAN CÜNEYT CENGER HakkındaDESTAN CÜNEYT CENGER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDESTAN CÜNEYT CENGER ÖzgeçmişiDESTAN CÜNEYT CENGER RandevuDESTAN CÜNEYT CENGER MuayenehaneDESTAN CÜNEYT CENGER Muayene ÜcretiDESTAN CÜNEYT CENGER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDESTAN CÜNEYT CENGER BulGetirDESTAN CÜNEYT CENGER NeredeCep NoDESTAN CÜNEYT CENGER UzmanıDESTAN CÜNEYT CENGER Özel MuayeneDESTAN CÜNEYT CENGER NumarasıDESTAN CÜNEYT CENGER Nerede ÇalışıyorDESTAN CÜNEYT CENGER GörevliUzmanlıkAileDESTAN CÜNEYT CENGER ŞikayetDESTAN CÜNEYT CENGER ÖneriDESTAN CÜNEYT CENGER EleştiriHastalıklarıYorumlarDESTAN CÜNEYT CENGER KimdirSekreterHemşireDESTAN CÜNEYT CENGER Yeni BilgileriDESTAN CÜNEYT CENGER Hakkında BilgiCerrahHekimDESTAN CÜNEYT CENGER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDESTAN CÜNEYT CENGER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDESTAN CÜNEYT CENGER Doğum TarihiİrtibatDESTAN CÜNEYT CENGER Tedavi OlanlarSağlıkDESTAN CÜNEYT CENGER ÖzgeçmişDESTAN CÜNEYT CENGER BiyografiCerrahisiDESTAN CÜNEYT CENGER DoktordurDESTAN CÜNEYT CENGER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDESTAN CÜNEYT CENGER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDESTAN CÜNEYT CENGER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdiliradlitip-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,191 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır