Doktor Bilgileri

Dr. Bayram Türkeş
BAYRAM TÜRKEŞ (Denizli adli tip Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAYRAM TÜRKEŞ (Denizli adli tip Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BAYRAM TÜRKEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BAYRAM TÜRKEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAYRAM TÜRKEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAYRAM TÜRKEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAYRAM TÜRKEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAYRAM TÜRKEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAYRAM TÜRKEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BAYRAM,  TÜRKEŞ,   DenizliBAYRAM TÜRKEŞ Muayene ÜcretiBAYRAM TÜRKEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAYRAM TÜRKEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAYRAM TÜRKEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAYRAM TÜRKEŞ Hakkında BilgiYorumlarBAYRAM TÜRKEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAYRAM TÜRKEŞ HakkındaBAYRAM TÜRKEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAYRAM TÜRKEŞ ÖzgeçmişiBAYRAM TÜRKEŞ RandevuBAYRAM TÜRKEŞ MuayenehaneBAYRAM TÜRKEŞ Muayene ÜcretiBAYRAM TÜRKEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAYRAM TÜRKEŞ BulGetirBAYRAM TÜRKEŞ NeredeCep NoBAYRAM TÜRKEŞ UzmanıBAYRAM TÜRKEŞ Özel MuayeneBAYRAM TÜRKEŞ NumarasıBAYRAM TÜRKEŞ Nerede ÇalışıyorBAYRAM TÜRKEŞ GörevliUzmanlıkAileBAYRAM TÜRKEŞ ŞikayetBAYRAM TÜRKEŞ ÖneriBAYRAM TÜRKEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarBAYRAM TÜRKEŞ KimdirSekreterHemşireBAYRAM TÜRKEŞ Yeni BilgileriBAYRAM TÜRKEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimBAYRAM TÜRKEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAYRAM TÜRKEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAYRAM TÜRKEŞ Doğum TarihiİrtibatBAYRAM TÜRKEŞ Tedavi OlanlarSağlıkBAYRAM TÜRKEŞ ÖzgeçmişBAYRAM TÜRKEŞ BiyografiCerrahisiBAYRAM TÜRKEŞ DoktordurBAYRAM TÜRKEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAYRAM TÜRKEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAYRAM TÜRKEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdiliradlitip-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,772 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır