Doktor Bilgileri

Dr. Mansur Keysan
MANSUR KEYSAN (Denizli Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MANSUR KEYSAN (Denizli Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MANSUR KEYSAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MANSUR KEYSAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MANSUR KEYSAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MANSUR KEYSAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MANSUR KEYSAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MANSUR KEYSAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MANSUR KEYSAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MANSUR,  KEYSAN,   DenizliMANSUR KEYSAN Muayene ÜcretiMANSUR KEYSAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMANSUR KEYSAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMANSUR KEYSAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMANSUR KEYSAN Hakkında BilgiYorumlarMANSUR KEYSAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMANSUR KEYSAN HakkındaMANSUR KEYSAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMANSUR KEYSAN ÖzgeçmişiMANSUR KEYSAN RandevuMANSUR KEYSAN MuayenehaneMANSUR KEYSAN Muayene ÜcretiMANSUR KEYSAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMANSUR KEYSAN BulGetirMANSUR KEYSAN NeredeCep NoMANSUR KEYSAN UzmanıMANSUR KEYSAN Özel MuayeneMANSUR KEYSAN NumarasıMANSUR KEYSAN Nerede ÇalışıyorMANSUR KEYSAN GörevliUzmanlıkAileMANSUR KEYSAN ŞikayetMANSUR KEYSAN ÖneriMANSUR KEYSAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMANSUR KEYSAN KimdirSekreterHemşireMANSUR KEYSAN Yeni BilgileriMANSUR KEYSAN Hakkında BilgiCerrahHekimMANSUR KEYSAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMANSUR KEYSAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMANSUR KEYSAN Doğum TarihiİrtibatMANSUR KEYSAN Tedavi OlanlarSağlıkMANSUR KEYSAN ÖzgeçmişMANSUR KEYSAN BiyografiCerrahisiMANSUR KEYSAN DoktordurMANSUR KEYSAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMANSUR KEYSAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMANSUR KEYSAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,212 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır