Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bengü Şeliman
Bengü Şeliman (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bengü Şeliman (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Bengü Şeliman hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Bengü Şeliman iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bengü Şeliman ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bengü Şeliman ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bengü Şeliman ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bengü Şeliman ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bengü Şeliman ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Bengü,  Şeliman,   DenizliBengü Şeliman Muayene ÜcretiBengü Şeliman Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBengü Şeliman Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBengü Şeliman ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBengü Şeliman Hakkında BilgiYorumlarBengü Şeliman KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBengü Şeliman HakkındaBengü Şeliman Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBengü Şeliman ÖzgeçmişiBengü Şeliman RandevuBengü Şeliman MuayenehaneBengü Şeliman Muayene ÜcretiBengü Şeliman ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBengü Şeliman BulGetirBengü Şeliman NeredeCep NoBengü Şeliman UzmanıBengü Şeliman Özel MuayeneBengü Şeliman NumarasıBengü Şeliman Nerede ÇalışıyorBengü Şeliman GörevliUzmanlıkAileBengü Şeliman ŞikayetBengü Şeliman ÖneriBengü Şeliman EleştiriHastalıklarıYorumlarBengü Şeliman KimdirSekreterHemşireBengü Şeliman Yeni BilgileriBengü Şeliman Hakkında BilgiCerrahHekimBengü Şeliman AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBengü Şeliman TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBengü Şeliman Doğum TarihiİrtibatBengü Şeliman Tedavi OlanlarSağlıkBengü Şeliman ÖzgeçmişBengü Şeliman BiyografiCerrahisiBengü Şeliman DoktordurBengü Şeliman Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBengü Şeliman TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBengü Şeliman Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,609 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır