Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Andaç Bulut
Andaç Bulut (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Andaç Bulut (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Andaç Bulut hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Andaç Bulut iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Andaç Bulut ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Andaç Bulut ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Andaç Bulut ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Andaç Bulut ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Andaç Bulut ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Andaç,  Bulut,   DenizliAndaç Bulut Muayene ÜcretiAndaç Bulut Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAndaç Bulut Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAndaç Bulut ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAndaç Bulut Hakkında BilgiYorumlarAndaç Bulut KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAndaç Bulut HakkındaAndaç Bulut Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAndaç Bulut ÖzgeçmişiAndaç Bulut RandevuAndaç Bulut MuayenehaneAndaç Bulut Muayene ÜcretiAndaç Bulut ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAndaç Bulut BulGetirAndaç Bulut NeredeCep NoAndaç Bulut UzmanıAndaç Bulut Özel MuayeneAndaç Bulut NumarasıAndaç Bulut Nerede ÇalışıyorAndaç Bulut GörevliUzmanlıkAileAndaç Bulut ŞikayetAndaç Bulut ÖneriAndaç Bulut EleştiriHastalıklarıYorumlarAndaç Bulut KimdirSekreterHemşireAndaç Bulut Yeni BilgileriAndaç Bulut Hakkında BilgiCerrahHekimAndaç Bulut AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAndaç Bulut TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAndaç Bulut Doğum TarihiİrtibatAndaç Bulut Tedavi OlanlarSağlıkAndaç Bulut ÖzgeçmişAndaç Bulut BiyografiCerrahisiAndaç Bulut DoktordurAndaç Bulut Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAndaç Bulut TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAndaç Bulut Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,351 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır