Doktor Bilgileri

Dr. M. Ceyhun Şimşek
M. Ceyhun Şimşek (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M. Ceyhun Şimşek (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. M. Ceyhun Şimşek hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. M. Ceyhun Şimşek iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor M. Ceyhun Şimşek ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor M. Ceyhun Şimşek ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor M. Ceyhun Şimşek ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor M. Ceyhun Şimşek ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor M. Ceyhun Şimşek ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.M,  Ceyhun,  Şimşek,   DenizliM. Ceyhun Şimşek Muayene ÜcretiM. Ceyhun Şimşek Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM. Ceyhun Şimşek Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM. Ceyhun Şimşek ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM. Ceyhun Şimşek Hakkında BilgiYorumlarM. Ceyhun Şimşek KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM. Ceyhun Şimşek HakkındaM. Ceyhun Şimşek Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM. Ceyhun Şimşek ÖzgeçmişiM. Ceyhun Şimşek RandevuM. Ceyhun Şimşek MuayenehaneM. Ceyhun Şimşek Muayene ÜcretiM. Ceyhun Şimşek ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM. Ceyhun Şimşek BulGetirM. Ceyhun Şimşek NeredeCep NoM. Ceyhun Şimşek UzmanıM. Ceyhun Şimşek Özel MuayeneM. Ceyhun Şimşek NumarasıM. Ceyhun Şimşek Nerede ÇalışıyorM. Ceyhun Şimşek GörevliUzmanlıkAileM. Ceyhun Şimşek ŞikayetM. Ceyhun Şimşek ÖneriM. Ceyhun Şimşek EleştiriHastalıklarıYorumlarM. Ceyhun Şimşek KimdirSekreterHemşireM. Ceyhun Şimşek Yeni BilgileriM. Ceyhun Şimşek Hakkında BilgiCerrahHekimM. Ceyhun Şimşek AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM. Ceyhun Şimşek TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM. Ceyhun Şimşek Doğum TarihiİrtibatM. Ceyhun Şimşek Tedavi OlanlarSağlıkM. Ceyhun Şimşek ÖzgeçmişM. Ceyhun Şimşek BiyografiCerrahisiM. Ceyhun Şimşek DoktordurM. Ceyhun Şimşek Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM. Ceyhun Şimşek TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM. Ceyhun Şimşek Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,813 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır