Doktor Bilgileri

Dr. Devrim Manisa
Devrim Manisa (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Devrim Manisa (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Devrim Manisa hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Devrim Manisa iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Devrim Manisa ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Devrim Manisa ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Devrim Manisa ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Devrim Manisa ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Devrim Manisa ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Devrim,  Manisa,   DenizliDevrim Manisa Muayene ÜcretiDevrim Manisa Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDevrim Manisa Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDevrim Manisa ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDevrim Manisa Hakkında BilgiYorumlarDevrim Manisa KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDevrim Manisa HakkındaDevrim Manisa Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDevrim Manisa ÖzgeçmişiDevrim Manisa RandevuDevrim Manisa MuayenehaneDevrim Manisa Muayene ÜcretiDevrim Manisa ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDevrim Manisa BulGetirDevrim Manisa NeredeCep NoDevrim Manisa UzmanıDevrim Manisa Özel MuayeneDevrim Manisa NumarasıDevrim Manisa Nerede ÇalışıyorDevrim Manisa GörevliUzmanlıkAileDevrim Manisa ŞikayetDevrim Manisa ÖneriDevrim Manisa EleştiriHastalıklarıYorumlarDevrim Manisa KimdirSekreterHemşireDevrim Manisa Yeni BilgileriDevrim Manisa Hakkında BilgiCerrahHekimDevrim Manisa AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDevrim Manisa TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDevrim Manisa Doğum TarihiİrtibatDevrim Manisa Tedavi OlanlarSağlıkDevrim Manisa ÖzgeçmişDevrim Manisa BiyografiCerrahisiDevrim Manisa DoktordurDevrim Manisa Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDevrim Manisa TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDevrim Manisa Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,737 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır