Doktor Bilgileri

Dr. Recep YIldIrIm
Recep Yıldırım (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Recep Yıldırım (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Recep Yıldırım hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Recep Yıldırım iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Recep Yıldırım ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Recep Yıldırım ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Recep Yıldırım ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Recep Yıldırım ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Recep Yıldırım ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Recep,  Yıldırım,   DenizliRecep Yıldırım Muayene ÜcretiRecep Yıldırım Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRecep Yıldırım Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRecep Yıldırım ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRecep Yıldırım Hakkında BilgiYorumlarRecep Yıldırım KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRecep Yıldırım HakkındaRecep Yıldırım Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRecep Yıldırım ÖzgeçmişiRecep Yıldırım RandevuRecep Yıldırım MuayenehaneRecep Yıldırım Muayene ÜcretiRecep Yıldırım ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRecep Yıldırım BulGetirRecep Yıldırım NeredeCep NoRecep Yıldırım UzmanıRecep Yıldırım Özel MuayeneRecep Yıldırım NumarasıRecep Yıldırım Nerede ÇalışıyorRecep Yıldırım GörevliUzmanlıkAileRecep Yıldırım ŞikayetRecep Yıldırım ÖneriRecep Yıldırım EleştiriHastalıklarıYorumlarRecep Yıldırım KimdirSekreterHemşireRecep Yıldırım Yeni BilgileriRecep Yıldırım Hakkında BilgiCerrahHekimRecep Yıldırım AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRecep Yıldırım TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRecep Yıldırım Doğum TarihiİrtibatRecep Yıldırım Tedavi OlanlarSağlıkRecep Yıldırım ÖzgeçmişRecep Yıldırım BiyografiCerrahisiRecep Yıldırım DoktordurRecep Yıldırım Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRecep Yıldırım TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRecep Yıldırım Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,947 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır