Doktor Bilgileri

Dr. Birol Altuğ
Birol Altuğ (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Birol Altuğ (Denizli Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Birol Altuğ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Birol Altuğ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Birol Altuğ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Birol Altuğ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Birol Altuğ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Birol Altuğ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Birol Altuğ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Birol,  Altuğ,   DenizliBirol Altuğ Muayene ÜcretiBirol Altuğ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBirol Altuğ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBirol Altuğ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBirol Altuğ Hakkında BilgiYorumlarBirol Altuğ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBirol Altuğ HakkındaBirol Altuğ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBirol Altuğ ÖzgeçmişiBirol Altuğ RandevuBirol Altuğ MuayenehaneBirol Altuğ Muayene ÜcretiBirol Altuğ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBirol Altuğ BulGetirBirol Altuğ NeredeCep NoBirol Altuğ UzmanıBirol Altuğ Özel MuayeneBirol Altuğ NumarasıBirol Altuğ Nerede ÇalışıyorBirol Altuğ GörevliUzmanlıkAileBirol Altuğ ŞikayetBirol Altuğ ÖneriBirol Altuğ EleştiriHastalıklarıYorumlarBirol Altuğ KimdirSekreterHemşireBirol Altuğ Yeni BilgileriBirol Altuğ Hakkında BilgiCerrahHekimBirol Altuğ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBirol Altuğ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBirol Altuğ Doğum TarihiİrtibatBirol Altuğ Tedavi OlanlarSağlıkBirol Altuğ ÖzgeçmişBirol Altuğ BiyografiCerrahisiBirol Altuğ DoktordurBirol Altuğ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBirol Altuğ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBirol Altuğ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,277 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır