Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Yüksel Yücel
Yüksel Yücel (Çorum Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yüksel Yücel (Çorum Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Yüksel Yücel hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Yüksel Yücel iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Yüksel Yücel ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Yüksel Yücel ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Yüksel Yücel ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Yüksel Yücel ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Yüksel Yücel ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Yüksel,  Yücel,   ÇorumYüksel Yücel Muayene ÜcretiYüksel Yücel Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYüksel Yücel Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYüksel Yücel ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYüksel Yücel Hakkında BilgiYorumlarYüksel Yücel KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYüksel Yücel HakkındaYüksel Yücel Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYüksel Yücel ÖzgeçmişiYüksel Yücel RandevuYüksel Yücel MuayenehaneYüksel Yücel Muayene ÜcretiYüksel Yücel ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYüksel Yücel BulGetirYüksel Yücel NeredeCep NoYüksel Yücel UzmanıYüksel Yücel Özel MuayeneYüksel Yücel NumarasıYüksel Yücel Nerede ÇalışıyorYüksel Yücel GörevliUzmanlıkAileYüksel Yücel ŞikayetYüksel Yücel ÖneriYüksel Yücel EleştiriHastalıklarıYorumlarYüksel Yücel KimdirSekreterHemşireYüksel Yücel Yeni BilgileriYüksel Yücel Hakkında BilgiCerrahHekimYüksel Yücel AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYüksel Yücel TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYüksel Yücel Doğum TarihiİrtibatYüksel Yücel Tedavi OlanlarSağlıkYüksel Yücel ÖzgeçmişYüksel Yücel BiyografiCerrahisiYüksel Yücel DoktordurYüksel Yücel Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYüksel Yücel TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYüksel Yücel Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 74,751 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır