Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Özgür Sönmezer
Özgür Sönmezer (Çorum Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Özgür Sönmezer (Çorum Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Özgür Sönmezer hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Özgür Sönmezer iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Özgür Sönmezer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Özgür Sönmezer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Özgür Sönmezer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Özgür Sönmezer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Özgür Sönmezer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Özgür,  Sönmezer,   ÇorumÖzgür Sönmezer Muayene ÜcretiÖzgür Sönmezer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖzgür Sönmezer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖzgür Sönmezer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖzgür Sönmezer Hakkında BilgiYorumlarÖzgür Sönmezer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖzgür Sönmezer HakkındaÖzgür Sönmezer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖzgür Sönmezer ÖzgeçmişiÖzgür Sönmezer RandevuÖzgür Sönmezer MuayenehaneÖzgür Sönmezer Muayene ÜcretiÖzgür Sönmezer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖzgür Sönmezer BulGetirÖzgür Sönmezer NeredeCep NoÖzgür Sönmezer UzmanıÖzgür Sönmezer Özel MuayeneÖzgür Sönmezer NumarasıÖzgür Sönmezer Nerede ÇalışıyorÖzgür Sönmezer GörevliUzmanlıkAileÖzgür Sönmezer ŞikayetÖzgür Sönmezer ÖneriÖzgür Sönmezer EleştiriHastalıklarıYorumlarÖzgür Sönmezer KimdirSekreterHemşireÖzgür Sönmezer Yeni BilgileriÖzgür Sönmezer Hakkında BilgiCerrahHekimÖzgür Sönmezer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖzgür Sönmezer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖzgür Sönmezer Doğum TarihiİrtibatÖzgür Sönmezer Tedavi OlanlarSağlıkÖzgür Sönmezer ÖzgeçmişÖzgür Sönmezer BiyografiCerrahisiÖzgür Sönmezer DoktordurÖzgür Sönmezer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖzgür Sönmezer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖzgür Sönmezer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 98,543 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır