Doktor Bilgileri

Dr. Sevinç Keser
SEVİNÇ KESER (Çorum Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVİNÇ KESER (Çorum Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVİNÇ KESER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVİNÇ KESER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVİNÇ KESER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVİNÇ KESER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVİNÇ KESER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVİNÇ KESER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVİNÇ KESER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVİNÇ,  KESER,   ÇorumSEVİNÇ KESER Muayene ÜcretiSEVİNÇ KESER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVİNÇ KESER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVİNÇ KESER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVİNÇ KESER Hakkında BilgiYorumlarSEVİNÇ KESER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVİNÇ KESER HakkındaSEVİNÇ KESER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVİNÇ KESER ÖzgeçmişiSEVİNÇ KESER RandevuSEVİNÇ KESER MuayenehaneSEVİNÇ KESER Muayene ÜcretiSEVİNÇ KESER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVİNÇ KESER BulGetirSEVİNÇ KESER NeredeCep NoSEVİNÇ KESER UzmanıSEVİNÇ KESER Özel MuayeneSEVİNÇ KESER NumarasıSEVİNÇ KESER Nerede ÇalışıyorSEVİNÇ KESER GörevliUzmanlıkAileSEVİNÇ KESER ŞikayetSEVİNÇ KESER ÖneriSEVİNÇ KESER EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVİNÇ KESER KimdirSekreterHemşireSEVİNÇ KESER Yeni BilgileriSEVİNÇ KESER Hakkında BilgiCerrahHekimSEVİNÇ KESER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVİNÇ KESER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVİNÇ KESER Doğum TarihiİrtibatSEVİNÇ KESER Tedavi OlanlarSağlıkSEVİNÇ KESER ÖzgeçmişSEVİNÇ KESER BiyografiCerrahisiSEVİNÇ KESER DoktordurSEVİNÇ KESER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVİNÇ KESER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVİNÇ KESER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 66,793 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır