Doktor Bilgileri

Dr. Nihan Dalyan
NİHAN DALYAN (Çorum Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİHAN DALYAN (Çorum Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NİHAN DALYAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NİHAN DALYAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİHAN DALYAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİHAN DALYAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİHAN DALYAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİHAN DALYAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİHAN DALYAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NİHAN,  DALYAN,   ÇorumNİHAN DALYAN Muayene ÜcretiNİHAN DALYAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİHAN DALYAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİHAN DALYAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİHAN DALYAN Hakkında BilgiYorumlarNİHAN DALYAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİHAN DALYAN HakkındaNİHAN DALYAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİHAN DALYAN ÖzgeçmişiNİHAN DALYAN RandevuNİHAN DALYAN MuayenehaneNİHAN DALYAN Muayene ÜcretiNİHAN DALYAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİHAN DALYAN BulGetirNİHAN DALYAN NeredeCep NoNİHAN DALYAN UzmanıNİHAN DALYAN Özel MuayeneNİHAN DALYAN NumarasıNİHAN DALYAN Nerede ÇalışıyorNİHAN DALYAN GörevliUzmanlıkAileNİHAN DALYAN ŞikayetNİHAN DALYAN ÖneriNİHAN DALYAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNİHAN DALYAN KimdirSekreterHemşireNİHAN DALYAN Yeni BilgileriNİHAN DALYAN Hakkında BilgiCerrahHekimNİHAN DALYAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİHAN DALYAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİHAN DALYAN Doğum TarihiİrtibatNİHAN DALYAN Tedavi OlanlarSağlıkNİHAN DALYAN ÖzgeçmişNİHAN DALYAN BiyografiCerrahisiNİHAN DALYAN DoktordurNİHAN DALYAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİHAN DALYAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİHAN DALYAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 66,124 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır