Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Muharrem Efe
Muharrem Efe (Çorum Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Muharrem Efe (Çorum Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Muharrem Efe hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Muharrem Efe iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Muharrem Efe ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Muharrem Efe ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Muharrem Efe ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Muharrem Efe ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Muharrem Efe ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Muharrem,  Efe,   ÇorumMuharrem Efe Muayene ÜcretiMuharrem Efe Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMuharrem Efe Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMuharrem Efe ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMuharrem Efe Hakkında BilgiYorumlarMuharrem Efe KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMuharrem Efe HakkındaMuharrem Efe Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMuharrem Efe ÖzgeçmişiMuharrem Efe RandevuMuharrem Efe MuayenehaneMuharrem Efe Muayene ÜcretiMuharrem Efe ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMuharrem Efe BulGetirMuharrem Efe NeredeCep NoMuharrem Efe UzmanıMuharrem Efe Özel MuayeneMuharrem Efe NumarasıMuharrem Efe Nerede ÇalışıyorMuharrem Efe GörevliUzmanlıkAileMuharrem Efe ŞikayetMuharrem Efe ÖneriMuharrem Efe EleştiriHastalıklarıYorumlarMuharrem Efe KimdirSekreterHemşireMuharrem Efe Yeni BilgileriMuharrem Efe Hakkında BilgiCerrahHekimMuharrem Efe AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMuharrem Efe TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMuharrem Efe Doğum TarihiİrtibatMuharrem Efe Tedavi OlanlarSağlıkMuharrem Efe ÖzgeçmişMuharrem Efe BiyografiCerrahisiMuharrem Efe DoktordurMuharrem Efe Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMuharrem Efe TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMuharrem Efe Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRuhSağlığıVeHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,265 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır