Doktor Bilgileri

Dr. Mehtap Beker Acay
MEHTAP BEKER ACAY (Çorum Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHTAP BEKER ACAY (Çorum Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHTAP BEKER ACAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHTAP BEKER ACAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHTAP BEKER ACAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHTAP BEKER ACAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHTAP BEKER ACAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHTAP BEKER ACAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHTAP BEKER ACAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHTAP,  BEKER,  ACAY,   ÇorumMEHTAP BEKER ACAY Muayene ÜcretiMEHTAP BEKER ACAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHTAP BEKER ACAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHTAP BEKER ACAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHTAP BEKER ACAY Hakkında BilgiYorumlarMEHTAP BEKER ACAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHTAP BEKER ACAY HakkındaMEHTAP BEKER ACAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHTAP BEKER ACAY ÖzgeçmişiMEHTAP BEKER ACAY RandevuMEHTAP BEKER ACAY MuayenehaneMEHTAP BEKER ACAY Muayene ÜcretiMEHTAP BEKER ACAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHTAP BEKER ACAY BulGetirMEHTAP BEKER ACAY NeredeCep NoMEHTAP BEKER ACAY UzmanıMEHTAP BEKER ACAY Özel MuayeneMEHTAP BEKER ACAY NumarasıMEHTAP BEKER ACAY Nerede ÇalışıyorMEHTAP BEKER ACAY GörevliUzmanlıkAileMEHTAP BEKER ACAY ŞikayetMEHTAP BEKER ACAY ÖneriMEHTAP BEKER ACAY EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHTAP BEKER ACAY KimdirSekreterHemşireMEHTAP BEKER ACAY Yeni BilgileriMEHTAP BEKER ACAY Hakkında BilgiCerrahHekimMEHTAP BEKER ACAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHTAP BEKER ACAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHTAP BEKER ACAY Doğum TarihiİrtibatMEHTAP BEKER ACAY Tedavi OlanlarSağlıkMEHTAP BEKER ACAY ÖzgeçmişMEHTAP BEKER ACAY BiyografiCerrahisiMEHTAP BEKER ACAY DoktordurMEHTAP BEKER ACAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHTAP BEKER ACAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHTAP BEKER ACAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,849 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır