Doktor Bilgileri

Dr. Ömer Faruk Mülkçi
Ömer Faruk Mülkçi (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ömer Faruk Mülkçi (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ömer Faruk Mülkçi hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ömer Faruk Mülkçi iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ömer Faruk Mülkçi ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ömer Faruk Mülkçi ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ömer Faruk Mülkçi ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ömer Faruk Mülkçi ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ömer Faruk Mülkçi ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ömer,  Faruk,  Mülkçi,   ÇorumÖmer Faruk Mülkçi Muayene ÜcretiÖmer Faruk Mülkçi Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖmer Faruk Mülkçi Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖmer Faruk Mülkçi ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖmer Faruk Mülkçi Hakkında BilgiYorumlarÖmer Faruk Mülkçi KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖmer Faruk Mülkçi HakkındaÖmer Faruk Mülkçi Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖmer Faruk Mülkçi ÖzgeçmişiÖmer Faruk Mülkçi RandevuÖmer Faruk Mülkçi MuayenehaneÖmer Faruk Mülkçi Muayene ÜcretiÖmer Faruk Mülkçi ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖmer Faruk Mülkçi BulGetirÖmer Faruk Mülkçi NeredeCep NoÖmer Faruk Mülkçi UzmanıÖmer Faruk Mülkçi Özel MuayeneÖmer Faruk Mülkçi NumarasıÖmer Faruk Mülkçi Nerede ÇalışıyorÖmer Faruk Mülkçi GörevliUzmanlıkAileÖmer Faruk Mülkçi ŞikayetÖmer Faruk Mülkçi ÖneriÖmer Faruk Mülkçi EleştiriHastalıklarıYorumlarÖmer Faruk Mülkçi KimdirSekreterHemşireÖmer Faruk Mülkçi Yeni BilgileriÖmer Faruk Mülkçi Hakkında BilgiCerrahHekimÖmer Faruk Mülkçi AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖmer Faruk Mülkçi TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖmer Faruk Mülkçi Doğum TarihiİrtibatÖmer Faruk Mülkçi Tedavi OlanlarSağlıkÖmer Faruk Mülkçi ÖzgeçmişÖmer Faruk Mülkçi BiyografiCerrahisiÖmer Faruk Mülkçi DoktordurÖmer Faruk Mülkçi Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖmer Faruk Mülkçi TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖmer Faruk Mülkçi Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,244 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır