Doktor Bilgileri

Dr. İhsan Demirbaş
İhsan Demirbaş (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İhsan Demirbaş (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İhsan Demirbaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İhsan Demirbaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İhsan Demirbaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İhsan Demirbaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İhsan Demirbaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İhsan Demirbaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İhsan Demirbaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İhsan,  Demirbaş,   Çorumİhsan Demirbaş Muayene Ücretiİhsan Demirbaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİhsan Demirbaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİhsan Demirbaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİhsan Demirbaş Hakkında BilgiYorumlarİhsan Demirbaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİhsan Demirbaş Hakkındaİhsan Demirbaş Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİhsan Demirbaş Özgeçmişiİhsan Demirbaş Randevuİhsan Demirbaş Muayenehaneİhsan Demirbaş Muayene Ücretiİhsan Demirbaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİhsan Demirbaş BulGetirİhsan Demirbaş NeredeCep Noİhsan Demirbaş Uzmanıİhsan Demirbaş Özel Muayeneİhsan Demirbaş Numarasıİhsan Demirbaş Nerede Çalışıyorİhsan Demirbaş GörevliUzmanlıkAileİhsan Demirbaş Şikayetİhsan Demirbaş Öneriİhsan Demirbaş EleştiriHastalıklarıYorumlarİhsan Demirbaş KimdirSekreterHemşireİhsan Demirbaş Yeni Bilgileriİhsan Demirbaş Hakkında BilgiCerrahHekimİhsan Demirbaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİhsan Demirbaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİhsan Demirbaş Doğum Tarihiİrtibatİhsan Demirbaş Tedavi OlanlarSağlıkİhsan Demirbaş Özgeçmişİhsan Demirbaş BiyografiCerrahisiİhsan Demirbaş Doktordurİhsan Demirbaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİhsan Demirbaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİhsan Demirbaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 74,943 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır