Doktor Bilgileri

Dr. Taner KIlInç
Taner Kılınç (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Taner Kılınç (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Taner Kılınç hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Taner Kılınç iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Taner Kılınç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Taner Kılınç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Taner Kılınç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Taner Kılınç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Taner Kılınç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Taner,  Kılınç,   ÇorumTaner Kılınç Muayene ÜcretiTaner Kılınç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTaner Kılınç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTaner Kılınç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTaner Kılınç Hakkında BilgiYorumlarTaner Kılınç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTaner Kılınç HakkındaTaner Kılınç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTaner Kılınç ÖzgeçmişiTaner Kılınç RandevuTaner Kılınç MuayenehaneTaner Kılınç Muayene ÜcretiTaner Kılınç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTaner Kılınç BulGetirTaner Kılınç NeredeCep NoTaner Kılınç UzmanıTaner Kılınç Özel MuayeneTaner Kılınç NumarasıTaner Kılınç Nerede ÇalışıyorTaner Kılınç GörevliUzmanlıkAileTaner Kılınç ŞikayetTaner Kılınç ÖneriTaner Kılınç EleştiriHastalıklarıYorumlarTaner Kılınç KimdirSekreterHemşireTaner Kılınç Yeni BilgileriTaner Kılınç Hakkında BilgiCerrahHekimTaner Kılınç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTaner Kılınç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTaner Kılınç Doğum TarihiİrtibatTaner Kılınç Tedavi OlanlarSağlıkTaner Kılınç ÖzgeçmişTaner Kılınç BiyografiCerrahisiTaner Kılınç DoktordurTaner Kılınç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTaner Kılınç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTaner Kılınç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,910 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır