Doktor Bilgileri

Dr. Sülbiye Aydoğan Güven
Sülbiye Aydoğan Güven (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sülbiye Aydoğan Güven (Çorum Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Sülbiye Aydoğan Güven hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Sülbiye Aydoğan Güven iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sülbiye Aydoğan Güven ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sülbiye Aydoğan Güven ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sülbiye Aydoğan Güven ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sülbiye Aydoğan Güven ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sülbiye Aydoğan Güven ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Sülbiye,  Aydoğan,  Güven,   ÇorumSülbiye Aydoğan Güven Muayene ÜcretiSülbiye Aydoğan Güven Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSülbiye Aydoğan Güven Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSülbiye Aydoğan Güven ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSülbiye Aydoğan Güven Hakkında BilgiYorumlarSülbiye Aydoğan Güven KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSülbiye Aydoğan Güven HakkındaSülbiye Aydoğan Güven Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSülbiye Aydoğan Güven ÖzgeçmişiSülbiye Aydoğan Güven RandevuSülbiye Aydoğan Güven MuayenehaneSülbiye Aydoğan Güven Muayene ÜcretiSülbiye Aydoğan Güven ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSülbiye Aydoğan Güven BulGetirSülbiye Aydoğan Güven NeredeCep NoSülbiye Aydoğan Güven UzmanıSülbiye Aydoğan Güven Özel MuayeneSülbiye Aydoğan Güven NumarasıSülbiye Aydoğan Güven Nerede ÇalışıyorSülbiye Aydoğan Güven GörevliUzmanlıkAileSülbiye Aydoğan Güven ŞikayetSülbiye Aydoğan Güven ÖneriSülbiye Aydoğan Güven EleştiriHastalıklarıYorumlarSülbiye Aydoğan Güven KimdirSekreterHemşireSülbiye Aydoğan Güven Yeni BilgileriSülbiye Aydoğan Güven Hakkında BilgiCerrahHekimSülbiye Aydoğan Güven AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSülbiye Aydoğan Güven TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSülbiye Aydoğan Güven Doğum TarihiİrtibatSülbiye Aydoğan Güven Tedavi OlanlarSağlıkSülbiye Aydoğan Güven ÖzgeçmişSülbiye Aydoğan Güven BiyografiCerrahisiSülbiye Aydoğan Güven DoktordurSülbiye Aydoğan Güven Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSülbiye Aydoğan Güven TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSülbiye Aydoğan Güven Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,680 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır