Doktor Bilgileri

Dr. Ali Riza Yildirim
ALİ RIZA YILDIRIM (Çorum Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ RIZA YILDIRIM (Çorum Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ RIZA YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ RIZA YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ RIZA YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ RIZA YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ RIZA YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ RIZA YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ RIZA YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  RIZA,  YILDIRIM,   ÇorumALİ RIZA YILDIRIM Muayene ÜcretiALİ RIZA YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ RIZA YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ RIZA YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ RIZA YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarALİ RIZA YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ RIZA YILDIRIM HakkındaALİ RIZA YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ RIZA YILDIRIM ÖzgeçmişiALİ RIZA YILDIRIM RandevuALİ RIZA YILDIRIM MuayenehaneALİ RIZA YILDIRIM Muayene ÜcretiALİ RIZA YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ RIZA YILDIRIM BulGetirALİ RIZA YILDIRIM NeredeCep NoALİ RIZA YILDIRIM UzmanıALİ RIZA YILDIRIM Özel MuayeneALİ RIZA YILDIRIM NumarasıALİ RIZA YILDIRIM Nerede ÇalışıyorALİ RIZA YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileALİ RIZA YILDIRIM ŞikayetALİ RIZA YILDIRIM ÖneriALİ RIZA YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ RIZA YILDIRIM KimdirSekreterHemşireALİ RIZA YILDIRIM Yeni BilgileriALİ RIZA YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimALİ RIZA YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ RIZA YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ RIZA YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatALİ RIZA YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkALİ RIZA YILDIRIM ÖzgeçmişALİ RIZA YILDIRIM BiyografiCerrahisiALİ RIZA YILDIRIM DoktordurALİ RIZA YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ RIZA YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ RIZA YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,159 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır