Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Emrah Sözen
EMRAH SÖZEN (Çorum Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMRAH SÖZEN (Çorum Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. EMRAH SÖZEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. EMRAH SÖZEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMRAH SÖZEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMRAH SÖZEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMRAH SÖZEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMRAH SÖZEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMRAH SÖZEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.EMRAH,  SÖZEN,   ÇorumEMRAH SÖZEN Muayene ÜcretiEMRAH SÖZEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMRAH SÖZEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMRAH SÖZEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMRAH SÖZEN Hakkında BilgiYorumlarEMRAH SÖZEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMRAH SÖZEN HakkındaEMRAH SÖZEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMRAH SÖZEN ÖzgeçmişiEMRAH SÖZEN RandevuEMRAH SÖZEN MuayenehaneEMRAH SÖZEN Muayene ÜcretiEMRAH SÖZEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMRAH SÖZEN BulGetirEMRAH SÖZEN NeredeCep NoEMRAH SÖZEN UzmanıEMRAH SÖZEN Özel MuayeneEMRAH SÖZEN NumarasıEMRAH SÖZEN Nerede ÇalışıyorEMRAH SÖZEN GörevliUzmanlıkAileEMRAH SÖZEN ŞikayetEMRAH SÖZEN ÖneriEMRAH SÖZEN EleştiriHastalıklarıYorumlarEMRAH SÖZEN KimdirSekreterHemşireEMRAH SÖZEN Yeni BilgileriEMRAH SÖZEN Hakkında BilgiCerrahHekimEMRAH SÖZEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMRAH SÖZEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMRAH SÖZEN Doğum TarihiİrtibatEMRAH SÖZEN Tedavi OlanlarSağlıkEMRAH SÖZEN ÖzgeçmişEMRAH SÖZEN BiyografiCerrahisiEMRAH SÖZEN DoktordurEMRAH SÖZEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMRAH SÖZEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMRAH SÖZEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPlastikRekonstruktifveEstetikCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 100,762 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır