Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Abdullah Fahri Şahin
Abdullah Fahri Şahin (Çorum Patoloji ve Sitoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Abdullah Fahri Şahin (Çorum Patoloji ve Sitoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Abdullah Fahri Şahin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Abdullah Fahri Şahin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Abdullah Fahri Şahin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Abdullah Fahri Şahin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Abdullah Fahri Şahin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Abdullah Fahri Şahin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Abdullah Fahri Şahin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Abdullah,  Fahri,  Şahin,   ÇorumAbdullah Fahri Şahin Muayene ÜcretiAbdullah Fahri Şahin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAbdullah Fahri Şahin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAbdullah Fahri Şahin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAbdullah Fahri Şahin Hakkında BilgiYorumlarAbdullah Fahri Şahin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAbdullah Fahri Şahin HakkındaAbdullah Fahri Şahin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAbdullah Fahri Şahin ÖzgeçmişiAbdullah Fahri Şahin RandevuAbdullah Fahri Şahin MuayenehaneAbdullah Fahri Şahin Muayene ÜcretiAbdullah Fahri Şahin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAbdullah Fahri Şahin BulGetirAbdullah Fahri Şahin NeredeCep NoAbdullah Fahri Şahin UzmanıAbdullah Fahri Şahin Özel MuayeneAbdullah Fahri Şahin NumarasıAbdullah Fahri Şahin Nerede ÇalışıyorAbdullah Fahri Şahin GörevliUzmanlıkAileAbdullah Fahri Şahin ŞikayetAbdullah Fahri Şahin ÖneriAbdullah Fahri Şahin EleştiriHastalıklarıYorumlarAbdullah Fahri Şahin KimdirSekreterHemşireAbdullah Fahri Şahin Yeni BilgileriAbdullah Fahri Şahin Hakkında BilgiCerrahHekimAbdullah Fahri Şahin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAbdullah Fahri Şahin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAbdullah Fahri Şahin Doğum TarihiİrtibatAbdullah Fahri Şahin Tedavi OlanlarSağlıkAbdullah Fahri Şahin ÖzgeçmişAbdullah Fahri Şahin BiyografiCerrahisiAbdullah Fahri Şahin DoktordurAbdullah Fahri Şahin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAbdullah Fahri Şahin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAbdullah Fahri Şahin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPatolojiveSitolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,216 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır