Doktor Bilgileri

Opr.Dr. H. Ramazan Hayta
H. Ramazan Hayta (Çorum Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor H. Ramazan Hayta (Çorum Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. H. Ramazan Hayta hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. H. Ramazan Hayta iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor H. Ramazan Hayta ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor H. Ramazan Hayta ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor H. Ramazan Hayta ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor H. Ramazan Hayta ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor H. Ramazan Hayta ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.H,  Ramazan,  Hayta,   ÇorumH. Ramazan Hayta Muayene ÜcretiH. Ramazan Hayta Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerH. Ramazan Hayta Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriH. Ramazan Hayta ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarH. Ramazan Hayta Hakkında BilgiYorumlarH. Ramazan Hayta KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiH. Ramazan Hayta HakkındaH. Ramazan Hayta Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıH. Ramazan Hayta ÖzgeçmişiH. Ramazan Hayta RandevuH. Ramazan Hayta MuayenehaneH. Ramazan Hayta Muayene ÜcretiH. Ramazan Hayta ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraH. Ramazan Hayta BulGetirH. Ramazan Hayta NeredeCep NoH. Ramazan Hayta UzmanıH. Ramazan Hayta Özel MuayeneH. Ramazan Hayta NumarasıH. Ramazan Hayta Nerede ÇalışıyorH. Ramazan Hayta GörevliUzmanlıkAileH. Ramazan Hayta ŞikayetH. Ramazan Hayta ÖneriH. Ramazan Hayta EleştiriHastalıklarıYorumlarH. Ramazan Hayta KimdirSekreterHemşireH. Ramazan Hayta Yeni BilgileriH. Ramazan Hayta Hakkında BilgiCerrahHekimH. Ramazan Hayta AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikH. Ramazan Hayta TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviH. Ramazan Hayta Doğum TarihiİrtibatH. Ramazan Hayta Tedavi OlanlarSağlıkH. Ramazan Hayta ÖzgeçmişH. Ramazan Hayta BiyografiCerrahisiH. Ramazan Hayta DoktordurH. Ramazan Hayta Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıH. Ramazan Hayta TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirH. Ramazan Hayta Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediVeTravmatolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,789 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır