Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayhan Ulusoy
AYHAN ULUSOY (Çorum Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYHAN ULUSOY (Çorum Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYHAN ULUSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYHAN ULUSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYHAN ULUSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYHAN ULUSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYHAN ULUSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYHAN ULUSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYHAN ULUSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYHAN,  ULUSOY,   ÇorumAYHAN ULUSOY Muayene ÜcretiAYHAN ULUSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYHAN ULUSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYHAN ULUSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYHAN ULUSOY Hakkında BilgiYorumlarAYHAN ULUSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYHAN ULUSOY HakkındaAYHAN ULUSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYHAN ULUSOY ÖzgeçmişiAYHAN ULUSOY RandevuAYHAN ULUSOY MuayenehaneAYHAN ULUSOY Muayene ÜcretiAYHAN ULUSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYHAN ULUSOY BulGetirAYHAN ULUSOY NeredeCep NoAYHAN ULUSOY UzmanıAYHAN ULUSOY Özel MuayeneAYHAN ULUSOY NumarasıAYHAN ULUSOY Nerede ÇalışıyorAYHAN ULUSOY GörevliUzmanlıkAileAYHAN ULUSOY ŞikayetAYHAN ULUSOY ÖneriAYHAN ULUSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarAYHAN ULUSOY KimdirSekreterHemşireAYHAN ULUSOY Yeni BilgileriAYHAN ULUSOY Hakkında BilgiCerrahHekimAYHAN ULUSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYHAN ULUSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYHAN ULUSOY Doğum TarihiİrtibatAYHAN ULUSOY Tedavi OlanlarSağlıkAYHAN ULUSOY ÖzgeçmişAYHAN ULUSOY BiyografiCerrahisiAYHAN ULUSOY DoktordurAYHAN ULUSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYHAN ULUSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYHAN ULUSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,597 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır