Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Cafer Özden
CAFER ÖZDEN (Çorum Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAFER ÖZDEN (Çorum Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. CAFER ÖZDEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. CAFER ÖZDEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAFER ÖZDEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAFER ÖZDEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAFER ÖZDEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAFER ÖZDEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAFER ÖZDEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.CAFER,  ÖZDEN,   ÇorumCAFER ÖZDEN Muayene ÜcretiCAFER ÖZDEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAFER ÖZDEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAFER ÖZDEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAFER ÖZDEN Hakkında BilgiYorumlarCAFER ÖZDEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAFER ÖZDEN HakkındaCAFER ÖZDEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAFER ÖZDEN ÖzgeçmişiCAFER ÖZDEN RandevuCAFER ÖZDEN MuayenehaneCAFER ÖZDEN Muayene ÜcretiCAFER ÖZDEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAFER ÖZDEN BulGetirCAFER ÖZDEN NeredeCep NoCAFER ÖZDEN UzmanıCAFER ÖZDEN Özel MuayeneCAFER ÖZDEN NumarasıCAFER ÖZDEN Nerede ÇalışıyorCAFER ÖZDEN GörevliUzmanlıkAileCAFER ÖZDEN ŞikayetCAFER ÖZDEN ÖneriCAFER ÖZDEN EleştiriHastalıklarıYorumlarCAFER ÖZDEN KimdirSekreterHemşireCAFER ÖZDEN Yeni BilgileriCAFER ÖZDEN Hakkında BilgiCerrahHekimCAFER ÖZDEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAFER ÖZDEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAFER ÖZDEN Doğum TarihiİrtibatCAFER ÖZDEN Tedavi OlanlarSağlıkCAFER ÖZDEN ÖzgeçmişCAFER ÖZDEN BiyografiCerrahisiCAFER ÖZDEN DoktordurCAFER ÖZDEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAFER ÖZDEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAFER ÖZDEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 92,883 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır