Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ali Aydoğdu
ALİ AYDOĞDU (Çorum Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ AYDOĞDU (Çorum Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. ALİ AYDOĞDU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. ALİ AYDOĞDU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ AYDOĞDU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ AYDOĞDU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ AYDOĞDU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ AYDOĞDU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ AYDOĞDU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ALİ,  AYDOĞDU,   ÇorumALİ AYDOĞDU Muayene ÜcretiALİ AYDOĞDU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ AYDOĞDU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ AYDOĞDU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ AYDOĞDU Hakkında BilgiYorumlarALİ AYDOĞDU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ AYDOĞDU HakkındaALİ AYDOĞDU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ AYDOĞDU ÖzgeçmişiALİ AYDOĞDU RandevuALİ AYDOĞDU MuayenehaneALİ AYDOĞDU Muayene ÜcretiALİ AYDOĞDU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ AYDOĞDU BulGetirALİ AYDOĞDU NeredeCep NoALİ AYDOĞDU UzmanıALİ AYDOĞDU Özel MuayeneALİ AYDOĞDU NumarasıALİ AYDOĞDU Nerede ÇalışıyorALİ AYDOĞDU GörevliUzmanlıkAileALİ AYDOĞDU ŞikayetALİ AYDOĞDU ÖneriALİ AYDOĞDU EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ AYDOĞDU KimdirSekreterHemşireALİ AYDOĞDU Yeni BilgileriALİ AYDOĞDU Hakkında BilgiCerrahHekimALİ AYDOĞDU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ AYDOĞDU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ AYDOĞDU Doğum TarihiİrtibatALİ AYDOĞDU Tedavi OlanlarSağlıkALİ AYDOĞDU ÖzgeçmişALİ AYDOĞDU BiyografiCerrahisiALİ AYDOĞDU DoktordurALİ AYDOĞDU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ AYDOĞDU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ AYDOĞDU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,883 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır