Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Uğur Gökhan Göktürk
Uğur Gökhan Göktürk (Çorum Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Uğur Gökhan Göktürk (Çorum Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Uğur Gökhan Göktürk hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Uğur Gökhan Göktürk iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Uğur Gökhan Göktürk ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Uğur Gökhan Göktürk ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Uğur Gökhan Göktürk ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Uğur Gökhan Göktürk ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Uğur Gökhan Göktürk ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Uğur,  Gökhan,  Göktürk,   ÇorumUğur Gökhan Göktürk Muayene ÜcretiUğur Gökhan Göktürk Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerUğur Gökhan Göktürk Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriUğur Gökhan Göktürk ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarUğur Gökhan Göktürk Hakkında BilgiYorumlarUğur Gökhan Göktürk KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiUğur Gökhan Göktürk HakkındaUğur Gökhan Göktürk Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıUğur Gökhan Göktürk ÖzgeçmişiUğur Gökhan Göktürk RandevuUğur Gökhan Göktürk MuayenehaneUğur Gökhan Göktürk Muayene ÜcretiUğur Gökhan Göktürk ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraUğur Gökhan Göktürk BulGetirUğur Gökhan Göktürk NeredeCep NoUğur Gökhan Göktürk UzmanıUğur Gökhan Göktürk Özel MuayeneUğur Gökhan Göktürk NumarasıUğur Gökhan Göktürk Nerede ÇalışıyorUğur Gökhan Göktürk GörevliUzmanlıkAileUğur Gökhan Göktürk ŞikayetUğur Gökhan Göktürk ÖneriUğur Gökhan Göktürk EleştiriHastalıklarıYorumlarUğur Gökhan Göktürk KimdirSekreterHemşireUğur Gökhan Göktürk Yeni BilgileriUğur Gökhan Göktürk Hakkında BilgiCerrahHekimUğur Gökhan Göktürk AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikUğur Gökhan Göktürk TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviUğur Gökhan Göktürk Doğum TarihiİrtibatUğur Gökhan Göktürk Tedavi OlanlarSağlıkUğur Gökhan Göktürk ÖzgeçmişUğur Gökhan Göktürk BiyografiCerrahisiUğur Gökhan Göktürk DoktordurUğur Gökhan Göktürk Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıUğur Gökhan Göktürk TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirUğur Gökhan Göktürk Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBoğazUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 70,112 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır