Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Bekir Ozan Elverici
Bekir Ozan Elverici (Çorum Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bekir Ozan Elverici (Çorum Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Bekir Ozan Elverici hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Bekir Ozan Elverici iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bekir Ozan Elverici ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bekir Ozan Elverici ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bekir Ozan Elverici ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bekir Ozan Elverici ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bekir Ozan Elverici ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Bekir,  Ozan,  Elverici,   ÇorumBekir Ozan Elverici Muayene ÜcretiBekir Ozan Elverici Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBekir Ozan Elverici Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBekir Ozan Elverici ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBekir Ozan Elverici Hakkında BilgiYorumlarBekir Ozan Elverici KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBekir Ozan Elverici HakkındaBekir Ozan Elverici Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBekir Ozan Elverici ÖzgeçmişiBekir Ozan Elverici RandevuBekir Ozan Elverici MuayenehaneBekir Ozan Elverici Muayene ÜcretiBekir Ozan Elverici ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBekir Ozan Elverici BulGetirBekir Ozan Elverici NeredeCep NoBekir Ozan Elverici UzmanıBekir Ozan Elverici Özel MuayeneBekir Ozan Elverici NumarasıBekir Ozan Elverici Nerede ÇalışıyorBekir Ozan Elverici GörevliUzmanlıkAileBekir Ozan Elverici ŞikayetBekir Ozan Elverici ÖneriBekir Ozan Elverici EleştiriHastalıklarıYorumlarBekir Ozan Elverici KimdirSekreterHemşireBekir Ozan Elverici Yeni BilgileriBekir Ozan Elverici Hakkında BilgiCerrahHekimBekir Ozan Elverici AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBekir Ozan Elverici TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBekir Ozan Elverici Doğum TarihiİrtibatBekir Ozan Elverici Tedavi OlanlarSağlıkBekir Ozan Elverici ÖzgeçmişBekir Ozan Elverici BiyografiCerrahisiBekir Ozan Elverici DoktordurBekir Ozan Elverici Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBekir Ozan Elverici TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBekir Ozan Elverici Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBoğazUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,172 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır