Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yücel Çiçek
YÜCEL ÇİÇEK (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YÜCEL ÇİÇEK (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YÜCEL ÇİÇEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YÜCEL ÇİÇEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YÜCEL ÇİÇEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YÜCEL ÇİÇEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YÜCEL ÇİÇEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YÜCEL ÇİÇEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YÜCEL ÇİÇEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YÜCEL,  ÇİÇEK,   ÇorumYÜCEL ÇİÇEK Muayene ÜcretiYÜCEL ÇİÇEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYÜCEL ÇİÇEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYÜCEL ÇİÇEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYÜCEL ÇİÇEK Hakkında BilgiYorumlarYÜCEL ÇİÇEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYÜCEL ÇİÇEK HakkındaYÜCEL ÇİÇEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYÜCEL ÇİÇEK ÖzgeçmişiYÜCEL ÇİÇEK RandevuYÜCEL ÇİÇEK MuayenehaneYÜCEL ÇİÇEK Muayene ÜcretiYÜCEL ÇİÇEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYÜCEL ÇİÇEK BulGetirYÜCEL ÇİÇEK NeredeCep NoYÜCEL ÇİÇEK UzmanıYÜCEL ÇİÇEK Özel MuayeneYÜCEL ÇİÇEK NumarasıYÜCEL ÇİÇEK Nerede ÇalışıyorYÜCEL ÇİÇEK GörevliUzmanlıkAileYÜCEL ÇİÇEK ŞikayetYÜCEL ÇİÇEK ÖneriYÜCEL ÇİÇEK EleştiriHastalıklarıYorumlarYÜCEL ÇİÇEK KimdirSekreterHemşireYÜCEL ÇİÇEK Yeni BilgileriYÜCEL ÇİÇEK Hakkında BilgiCerrahHekimYÜCEL ÇİÇEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYÜCEL ÇİÇEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYÜCEL ÇİÇEK Doğum TarihiİrtibatYÜCEL ÇİÇEK Tedavi OlanlarSağlıkYÜCEL ÇİÇEK ÖzgeçmişYÜCEL ÇİÇEK BiyografiCerrahisiYÜCEL ÇİÇEK DoktordurYÜCEL ÇİÇEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYÜCEL ÇİÇEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYÜCEL ÇİÇEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,112 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır