Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Seda Türkoğlu Babakurban
SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEDA,  TÜRKOĞLU,  BABAKURBAN,   ÇorumSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Muayene ÜcretiSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Hakkında BilgiYorumlarSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN HakkındaSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ÖzgeçmişiSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN RandevuSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN MuayenehaneSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Muayene ÜcretiSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN BulGetirSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN NeredeCep NoSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN UzmanıSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Özel MuayeneSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN NumarasıSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Nerede ÇalışıyorSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN GörevliUzmanlıkAileSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ŞikayetSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ÖneriSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN KimdirSekreterHemşireSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Yeni BilgileriSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Hakkında BilgiCerrahHekimSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Doğum TarihiİrtibatSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Tedavi OlanlarSağlıkSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN ÖzgeçmişSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN BiyografiCerrahisiSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN DoktordurSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEDA TÜRKOĞLU BABAKURBAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,502 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır