Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Nuri Özkuyumcu
MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  NURİ,  ÖZKUYUMCU,   ÇorumMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Muayene ÜcretiMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Hakkında BilgiYorumlarMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU HakkındaMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ÖzgeçmişiMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU RandevuMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU MuayenehaneMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Muayene ÜcretiMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU BulGetirMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU NeredeCep NoMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU UzmanıMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Özel MuayeneMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU NumarasıMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Nerede ÇalışıyorMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU GörevliUzmanlıkAileMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ŞikayetMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ÖneriMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU KimdirSekreterHemşireMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Yeni BilgileriMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Doğum TarihiİrtibatMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU ÖzgeçmişMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU BiyografiCerrahisiMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU DoktordurMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET NURİ ÖZKUYUMCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,437 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır